Skip to content

Parodia e fundit nga Cmendina Dublim – Hitleri!

06/28/2010

Cmendina Dublim serish me nje prodhim te fundit, sekuencen e famshme te filmit “Der Untergang”. Parodia prek nje ceshtje shume delikate te aktualitetit Shqipetar, homofobine. Cmendina Dublim e ka pranuar ne kanalin e saj ne Youtube dhe ne Facebook qe nuk ka asgje kunder komunitetit LGBT dhe se kjo video eshte thjesht nje parodi per tu argetuar. Shijojeni dhe ju po aq sa edhe ne :D

About these ads
One Comment leave one →
  1. 06/13/2011 10:15

    E PAPARE HALLALL

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s

Ndiqe

Merreni çdo postim të ri drejt e te email-et tuaja.

Bashkojuni 620 ndjekësve të tjerë

Këtë e pëlqejnë %d blogues: