Skip to content

Tregime Erotike 2014

01/12/2014

Kot erdhet, s’ka tregime erotike. Thjesht po testoj trendin e kerkime ne google :) Gjithsesi per mos t’ju percjelle duar bosh po ju tregoj nje histori te vjeter. Shkon nje shoqja e plakes time ne kopesht pasi e kishin therritur per nje problem me djalin e saj. I vogli ishte ngritur nga edukatorja qe te lexonte nje vjershe perpara grupit te tij. Ai, si cun qe rrinte me te rriturit e pallatit, ngrihet gjithe qejf dhe reciton:

Tok tok tok!

Kush eshte?

Jam xha Vidhi.

Ca kerkon?

Zhapa pidhi….

(facepalm)

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: