Skip to content

Kine, e dashura i keput penisin gjate seksit oral ne makine!

05/06/2009

Ka ndodhur ne Kine ku nje sekretare dhe bossi i saj po benin sex oral ne ne makinen e tyre ne vend-parkimin Singapore Park!

Sipas China Press tridhjete vjecarja ishte ne makine bashke me te dashurin e saj duke bere sex oral kur nje makine i ka goditur dhe ajo i ka kafshuar penisin te dashurit.

Sikur te mos mjaftonte me kaq ngjarjen e ka pare edhe nje detektiv privat i punesuar nga burri i gruas se perfshire ne incident per ta survejuar ate, i cili ka pare gjithe  ngjarjen. Ai tregon se ata ishin me makinen e parkuar duke bere seks kur nje makine i godet nga pas dhe gruaja me gojen plot gjak bertiste. Detektivi thirri ambulancen e cila shoqeroi ne spital te aksidentuarin te cilin e shoqeroi edhe e dashura e tij bashke me copen e penisit te kafshuar e keputur prej saj…

Burimi: Metro.co.uk

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: