Skip to content

IMGUR publikon 10 fotot me te klikuara kete vit.

12/31/2010

Faqja e njohur per ngarkimin e fotografive imgur.com ka publikuar 10 fotot me te klikuara te ketij viti. Nuk po postoj foto per te mos ja prishur lezetin surprizes keshtu qe klikoni ketu dhe shikoni vazhdimin.

 

PS: Imgur eshte nje faqe e krijuar kryesisht per nevojat e anetareve te faqes Reddit.com dhe me pas eshte perhapur gjithandej ne internet.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: