Skip to content

Shkon per implant penisi dhe ia “presin” fare!!!

09/03/2009

Nje 62 vjecar ne Florida, SH.B.A, eshte vizituar tek urologu duke pasur probleme disfunksinoni seksual; burri ka kerkuar t’i vendosej nje implant ne penis per te zgjidhur kete problem.

Por me sa duket kjo tentative e tij ka shkuar dem, dhe jo vetem qe problemi i tij nuk eshte zgjidhur ai madje ka pesuar nje imputacion te penisit! Burri vuante gjithashtu edhe nga probleme me diabetin, problem ky qe nuk te lejon te kryesh operacione te tilla per shkak te rrezikut te madh te formimit te infeksioneve. Pikerisht kjo ka ndodhur, qe burrit i eshte shfaqur nje infeksion aq i pariparueshem saqe mjekeve iu eshte dashur t’i “prisnin veglen”!

Kesaj i thone te shkosh si breshka tek nallbani, ose te shkosh per lesh e te dalesh rruar qethur.

Per informacion me te detajuar klikoni ketu.

Advertisements
One Comment leave one →
  1. Arjani permalink
    09/03/2009 11:31

    I punon gjuha te pakten??? Me moshen qe paska pas ky robi mall dhe kaq qe s’ka pesuar ndonje iktus… C’iiii duhet xhajes ky sport, le te luaj domino si bejne pleqte shqiptare. Apo edhe pleqte shqiptare i japin pompes???

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: