Skip to content

Sokol Balla jep doreheqjen nga Top-Channel!

09/02/2009

Sokol Balla, drejtor i departamentit te informacionit ne televizionin Top Channel ka dhene doreheqje nga ky post dhe detyrat e tjera qe mbulonte ne kete televizion. Mesohet se Z. Balla gjithsesi do te jete serish moderator ne emisionin e tij politik “Top Story”, kjo duket se do te jete lidhja e tij e vetme me Top Channel.

Doreheqja e Sokol Balles nuk eshte e para “humbje” e madhe ne kete televizion, kujtojme se pak kohe me pare edhe Bojken Lako, i cili mbulonte detyra te rendesishme ne Top Channel dhe Top Albania Radio sikurse ishin : regjisor, drejtor artistik, kompozitor, etj… eshte larguar nga Top Channel, mendohet se shkaku kryesor ka qene kompozimi i kenges elektorale te partise demokratike!

Advertisements
3 Comments leave one →
 1. 09/04/2009 16:23

  pa le si i ka pas punet

 2. Dashnorja permalink
  09/13/2009 23:08

  KA DHENE DOREHEQJE LESHI. ATE E HOQEN SE E DHJEU TU MBROJT RAMEN. HAJT MO SE S’MERZITET AI,AQ LEKE SA I DUHEN PER TE BERE EDHE NJE VILE TJETER I KA BERE

 3. gjon shkodrani permalink
  10/15/2009 20:35

  Zoti Sokol muri i Berlinit asht ngrite me 13.08.1961 e jo me 1962 sic thote Ramiz Alia,i cili sic duket e ka harrue.Mbledhja e kryetareve te shteteve socialiste asht ba ne 1961,ku u vendos ngitja e murit e qe Ulbriht ka dhane urdhen me 12 Gusht 1961,per te fillue me 13 08 1961.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: