Skip to content

NJE KONDICIONER GODITET NGA NJE GRUA QE BIE NGA KATI I 8-TE.

07/17/2012

Ne nje pallat pas kullave binjake nje kondicioner eshte goditur nga nje grua qe tentoi te vrase veten duke u hedhur nga kati i 8-te. Kondicioneri ishte i markes Hitachi dhe tani ka dale jashte perdorimit. Kondicioneri ishte blere ne vitin 2006 dhe ishte ne gjendje shume te mire pune: nuk rridhte, zhurma e ventilatorit ishte minimale, kishte opsion per ruajtje energjie, telekomande, etj.

UPDATE: Burimet e fundit thone se kondicioneri eshte derguar per servis dhe se shpejti do te jete ne gjendje pune.

//inspiruar nga mediat shqiptare

//Marre nga Lexoj.com

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: