Skip to content

Firmosni peticionin kunder Formula 1 ne Bahrain!

06/03/2011

Peticion kunder F1 ne Bahrain

Ngelen me pak se 24 ore per vendosjen e pistes ku do te zhvillohet Formula 1 dhe ju ftojme te firmosni kete peticion kunder zhvillimit te saj ne Bahrain ku qeveria mizore ka vrare dhe plagosur me qindra qytetare protestues per te drejtat e tyre themeltare…

PERDITESIM: Bosi i Formula 1 Bernie Ecclestone deklaron se evenimenti nuk mund te zhvillohet ne Bahrein sivjet. Per me teper /BBC/.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: