Skip to content

Video rrenqethese nga masakra mbi protestuesit ne Siri (NSFL)

04/25/2011

Duke qene se videoja nuk mund te qendroje gjate ne Youtube per shkak te pamjeve rrenqethese, mund ta shikoni duke klikuar ketu. Pamjet filmike tregojne se si policia Siriane shtyp me arme protestat e njerezve. Ka shume gjak, te vrare dhe te plagosur prandaj dhe videoja nuk keshillohet per njerezit me zemer te dobet. 😦

Diktatoret harrojne qe koha eshte gjykatesi i gjithckaje…

KUJDES: Kjo video eshte NSFL (Not Safe For Life)

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: