Skip to content

Rrjetet sociale janë falas sepse: “Produkti je ti!”

04/11/2011

“Produkti je ti!”, kështu titullohet dokumentar-emisioni i transmetuar të dielën e kaluar (dje) në Rai3. Ç’janë rrjetet sociale, si janë të organizuara, si e sa fitojnë? Këto dhe shumë pyetje të tjera marrin përgjigje në këtë emision një orë e një çerekësh, të cilin mund ta ndiqni të gjithin këtu.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: