Skip to content

Shperthim i permasave Gerdeciane ne Benghazi, Libi

03/09/2011

Shperthimi i mesiperm ndodhi dje ne Benghazzi te Libise dhe njesoj si me rastin e Gerdecit, Rajma eshte nje zone/repart ushtarak ku ndodhen dy shperthime te njepasnjeshme. Deri tani jane nxjerre 32 viktima por mendohet te kete shume me teper….

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: