Skip to content

Video shokuese nga protestat ne Bregun e Fildishte.

03/05/2011

Ne videon e mesiperme shihet qarte se fara e diktatoreve nuk njeh limite. Nje grup grash qe protestojne per preferencat e tyre presidenciale ekzekutohen barbarisht nga ushtaret e Laurent Gbagbos, presidentit te Bregut te Fildishte.

KUJDES!!! Videoja eshte shume grafike dhe shqetesuese!!!! (NSFW+NSFL)*

*Not Safe For Work + Not Safe For Life

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: