Skip to content

WANTED! Julian Assange kerkohet nga Interpoli!

12/01/2010

Cfare koicidence! Wikileaks hedh ne qarkullim informacione te sikletshme per Shtetet e Bashkuara si dhe shume shtete te tjera ndersa Interpoli leshon nje Lajmerim te Kuq per Julian Assange, themeluesin e faqes. Ai po kerkohet per pretendime mbi abuzim seksual.

 

Per me teper lexoni materialin origjinal ketu.

Klikoni ketu ose mbi foto per lajmerimin ne Interpol.

/Gizmodo/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: