Skip to content

Protesta anembane botes – Ne syrin e Boston Big Picture

11/17/2010

Bota proteston dhe shume prej imazheve ne galerine e mesiperme jane marre nga protesta te ndryshme anembane globit te cilat po zhvillohen ne ditet e sotshme. Ndoshta edhe rinia Shqiptare duhet te marri nje shije nga bashkmoshataret e saj kudo qofshin ata. Mos te jemi si te shplare me klor, apo me mortje ku c’do gje e lidhim me politike dhe cudia me e madhe na zgjat vetem tre dite…

Per te pare gjithe galerine klikoni ketu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: