Skip to content

11 persona hidhen nga kati i dyte nga frika e Djallit.

10/23/2010

13 persona ishin duke fjetur ne apartamentin e katit te dyte kur rreth ores 3 te mengjesit, nje prej femijeve te qeraxhinjve filloi te qante, njofton Odile Faivre, nen prokuror ne Versaje. Njeriu ne fjale, me origjine Afrikane, i cili ishte komplet lakuriq, u cua te ushqente femijen e vet dhe me sa duket ne kete moment eshte pikasur nga banoret e tjere te cilet e kane ngaterruar me Djallin.

Ne perpjekje per te shpetuar prej tij, ata u hodhen nga dritaret e baneses duke perfunduar me fraktura te ndryshme ne spital. Policia eshte duke verifikuar nese ata jane hedhur me vullnetin e tyre apo nese jane hedhur te detyruar me force…

/Per me teper…/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: