Skip to content

Si doli nudo Jessica Alba pa i hequr rrobat >:(

09/30/2010

Jessica Alba i shokoi fansat e saj kur nje skene nudo nga filmi i saj Machete doli ne shtyp. Por ajo qe dukej si nje foto nudo e yllit, doli qe ishte false dhe fotografite e meposhtme tregojne qe Alba ishte ne fakt me te brendshme, te cilat u hoqen me vone ne menyre dixhitale. Ylli Latin tha per revisten Scarlet ne Shkurt se ajo nuk do te cveshej kurre per kamerat, duke thene: “Jo, nuk do te bej kurre nje skene nudo. Une mund te dukem dhe te sillem seksi edhe me rroba veshur, por nuk mund te cvishem lakuriq.”

Ne fakt, na zhgenjeu pak pasi qe kur kemi pare Machete, s’kemi fjet nje nate rehat pa na dale Jessica Alba ne enderr. Mgjs filmi, gjynah te qahemi, kishte dhe Lindsay Lohan nudo, O_O Wawawiwua :)))

Burimi ketu.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: