Skip to content

Fundi i “Inception” zbulohet nga Sir Michael Cane

09/30/2010

Te gjithe e dinit se cfare funksioni luante totemi i Leos ne filmin Inception! Serish, nese keni ndonje grimce medyshje ne mendjen tuaj, ne lidhje me pjesen e fundit ku Cobb u bashkua me femijet dhe babain e tij ne nje skene perlotese, sir Michael Cane zbulon fundin e filmit. Ne nje interviste te thene per BBC Radio per promovimin e autobiografise se tij, thote: ” Totemi rrezohet ne fund, ne pjesen qe dal une. Sepse nese une jam atje, eshte realitet sepse une nuk jam kurre ne enderr. Une jam tipi qe shpiku endrren.”

Fantastike, tani mund te vazhdojme te qete jeten tone… 😀

/Gizmodo/


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: