Skip to content

Zhytesi i lire drejt humneres nenujore…

06/10/2010

Ne kete klip shume te arritur, kampioni i botes ne zhytje te lire Guillaume Nery qendron ne buze te humneres se dyte nenujore ne bote per nga thellesia. Dhe ai hidhet. Imazhet qe vijojne jane nje aventure hipnotizuese drejt se pamundures.

Nderkohe qe Nery deklaron se asnje zhytes i lire nuk do t’ja dale te zbresi deri ne fund te Vrimes Blu te Deanit (Dean’s Blue Hole), ai performoi per 4 pasdite zhytjen e mesiperme dhe e dashura e tij/zhytesja e lire Julie Gautier, e filmoi ate (duke u zhytur edhe ajo!!!) me nje Canon 5D Mark II.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: