Skip to content

Nje vajze goditet nga rrufeja pak sekonda perpara propozimit per martese…

06/08/2010

Nje djale nga Knoxville ishte duke shkuar me te dashuren ne vendin e tyre te preferuar me qellim qe ai ti propozonte per martese. Por per fat te keq, ajo goditet nga rrufeja dhe vdes ne vend. “Gjithcka u be e zeze. Une u rrotullova 180 grade dhe nga shtytja u hodha disa metra pas. Kembet mu enjten dhe kepucet filluan te nxirrnin tym. Kembet po me pervelonin sikur te kishin marre flake,” tha Richard Butler. Per nje moment ai mendoi se rrufeja kishte goditur ate por me pas kur u permend u perball me ironine e fatit ne maksimumin e saj… 😦

Per me teper lexoni ketu…

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: