Skip to content

Nje taksixhi i armatosur vret 12 persona ne Angline veriore.

06/02/2010

Me sa duket, shoferet e famshem te taksive ne Angli nuk do te njihen me anembane botes vetem per sherbimin perfekt. Tashme ne biografine e tyre shtohet dhe nje person i cili me nje arme ne dore vrau 12 persona dhe plagosi 25 te tjere. Ngjarja ndodhi ne Cumbria dhe tashme mendohet se nje prej trupave te gjetur te jete i vete keqberesit. Per me teper lexoni lajmin te /BBC/.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: