Skip to content

Si te prodhosh veze fallco. (Dhe pastaj te pyesesh se perse ka aq shume viktima nga helmimi i ushqimit ne Kine)

05/31/2010

Sic e thote edhe vet titulli, ne Kine njerezit nuk kane se me cfare te merren dhe duke qene se shpikjet u vijne natyrshem, ne linkun ketu do te shikoni se si prodhohen vezet artificiale. Kostoja eshte 10 here me e ulet se sa vezet reale. Shija gjithashtu eshte edhe me e mire por (gjithmone ka nje “por”), nese e beni kete gje, do te shtoni statistikat e te vdekurve me helmim ushqimi…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: