Skip to content

Protestat ne Tajlande shndrrohen ne kasaphane.

05/17/2010

Protestat kundra qeverise se Tajlandes po shnderrohen ne lufte dhe si c’do lufte, viktimat jane pjese e saj. Fotografet ne misionin e tyre human per te dokumentuar c’do gje nepermjet celuloidit, sjellin prane jush momente drame dhe ankthi te fiksuara ne objektiv. Boton Big Picture!

Advertisements
One Comment leave one →
  1. Janaq Kilica permalink
    05/17/2010 20:56

    Fotot e mesiperme me sjellin nder mend ’97, sidomos fotografia ku thuhet We Are All Thai… Personalisht kam qene prezent ne Cerrik ku forcat speciale te derguara nga ish-kryeministri i atehershem (dhe kryeministri aktual {per ata qe e kane harruar}) u gjenden nen bresherite e armeve te vet bashkevuajtesve te tyre shqipetare… Shpresojme qe te mos kemi dicka te tille serish ne 2010, edhe pse Berisha eshte si ai ujku qe qimen e nderron por zakonin s’e harron…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: