Skip to content

Video shpjeguese per katastrofen ambientaliste ne Gjirin e Meksikes.

05/04/2010

Kjo video shpjegon anen teknike, se cfare ka ndodhur me platformen e naftes e cila shpertheu disa dite me pare ne Gjirin e Meksikes. Shume edicione lajmesh folen per kete gje por vetem 1 minute nga Al Jazeera e ben te shpjegueshem edhe per nje femije 5 vjec se cfare ndodhi, si ndodhi dhe si po perpiqet per tu zgjidhur.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: