Skip to content

Vajza, Ricky Martin eshte Gay!

03/30/2010

Vajza, me keqardhje ju njoftojme se Ricky Martin ka pranuar publikisht se eshte gay. Nese nuk pertoni, ose nese doni te bindeni qe ato qe po ju lexojne syte jane te verteta, mjafton te lexoni blogun e tij on-line dhe … o burra shamite per te fshire lotet 😀

Kush perton ta lexoje gjithe rrefimin, lexoni vetem rreshtin e fundit.

Blogu i Ricky Martin

Perditesim: Ricky i ka dhene provat publikisht, por ne nuk donim ta besonim 😛

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: