Skip to content

Turneu i Pokerit ne Berlin vidhet LIVE nga 6 njerez te armatosur!

03/06/2010

Turneu ishte duke u dhene live para dy oresh dhe gjate transmetimit direkt, 6 njerez te armatosur hyjne brenda dhe vjedhin dicka me pak se 1 miljon Euro. Ja dhe videoja e momentit kritik.

Mbani mend, FunkyFish e nuhat lajmin. 😛

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: