Skip to content

Google vret Bambin!

03/04/2010

Sic e dini, Google patrullon rruget e botes per ti fotografuar dhe per te ofruar sherbimin Google View nepermjet Google Maps ose Google Earth. Me sa duket ne fotot e mesiperme, Google i ka shkare motos DO NO EVIL dhe faktet e tregojne me se miri kete gje…

Mgjt, ky aksident do mund te kishte shkuar edhe me keq. Per ata me zemer te forte mund te shikojne kete linkun ketu.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: