Skip to content

Vdes në një aksident tragjik Seadi i Kafazit të Artë

02/26/2010

SeadiNjë aksident tragjik i ka marrë jetën finalistit të edicionit të tretë të Kafazit të Artë. Bëhet fjalë për Sead Zeadinin, djalin simpatik nga Maqedonia që u përfshi në një lidhje me Aulona Mustën, brenda Kafazit të Artë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gostivar të Maqedonisë. Makina me të cilën udhëtonte Seadi është përplasur me një kamion, ndërsa mësohet se ai udhëtonte me familjarët e tij.

Aksidenti tragjik i ka marrë jetën edhe nipit 3-vjecar, si dhe kunatëes së tij. Në gjendje të rëndë shëndetësore ndodhet vëllai i Seadit.

Kam patur fatin ta njoh personalisht dhe mund te them qe ishte nje njeri gjithmone i qeshur dhe pozitiv. Eshte nje humbje per te gjithe pasi ishte nje djale flori.

Sead, tu prehte shpirti ne paqe…

Advertisements
3 Comments leave one →
 1. clirimi permalink
  02/27/2010 04:07

  sa gjynaf :shpirti ne paqe ju prehte

 2. 02/27/2010 11:49

  Te vjen rende kur degjon per raste te tilla edhe pse nuk i njef personalisht….

 3. 02/28/2010 18:17

  mevje shume keq seadi shpirti yt uprefte ne paqe

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: