Skip to content

Kirtsen Dunst videoklip japonez? WTF?!?!?

02/24/2010

Arnoldi i ka ne Youtube disa reklama kafeje ne te cilat ka lene nam  😀 por ja qe nuk qenka i vetmi. Mgjs ne videon e mesiperme, Kirsten Dunst nuk ka  lene nam, perkundrazi eshte seksi si githmone!!! Videoklipi eshte pak WTF po hajt mo, nuk eshte dhe aq keq 🙂

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: