Skip to content

Rumani, gruaja 264kg sjell ne jete femijen e saj te pare!

02/19/2010

BUKURESHT, Rumani  —  Nje grua 25 vjecare e cila peshon 264kg ka sjelle ne jete femijen e saj te pare, kete te enjte, ne nje spital te specializuar per trajtimin e obezeve,.

“Femija eshte frut i dashurise midis meje dhe burrit tim te ardhshem, i cili eshte me elegant, vetem 77kg” shprehet Victoria Lacatus.

“E deshiroja kete femije me gjithe zemer, pavaresisht sakrificave” citon gazeta ‘Adevarul’ zonjen Lacatus.

Femija, e cila eshte nje vajze, e sjelle ne jete me ane te nje lindjeje cezariane, peshon 3.2 kg tregon Bogdan Popescu, zedhenes i Qendres Spitalore Universitare te Bukureshtit.

Per me teper informacion vizitoni /FoxNews/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: