Skip to content

Presidenti thërret këtë të shtunë Berishën e Ramën!

02/08/2010

Tryeza e shumëpritur e dialogut mes kreut demokrat Sali Berisha dhe atij socialist Edi Rama do të zhvillohet në fundjavë, ditën e shtunë në oren 11:00 paradite në ambjentet e Presidencës.


Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: