Skip to content

Spoti me seksi i te gjitha koherave!!!

01/14/2010

Reklama e mesiperme eshte zgjedhur nga tabloidi anglez “The Sun” si reklama me seksi e te gjitha koherave. Vajzat me te kuqe ja kane kaluar dhe Kylie Minogue ne reklamen e Agent Provocateur por edhe futbollistes seksi te reklama e Samsung. E forta eshte se kjo eshte reklame lavatricesh. Kush e gjen lidhjen e lavatriceve me reklamen, le te na coje nje mesazh 😀

Kujdes!!! Reklama nuk eshte per zemrat e dobeta. Permban material 18+ dhe eshte NSFW (Not Safe For Work).

Nese Youtube e heq per shkak te gjokseve, mund ta shikoni edhe ketu te /Repubblica.it/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: