Skip to content

Termet ne Haiti – Qindra viktima

01/13/2010

Nje termet 7.0 b alle goditi kryeqytetin e Port-su-Prince te Haitit dhe viktimat mendohet te jene me qindra ne vendin e vogel Karribean.

Ne hapsiren e nje minute, termeti me i keq i dy shekujve te fundit goditi Haitin dhe shkaterroi pallatin presidencial, seline e misionit te Kombeve te Bashkuara si dhe shume ndertesa te tjera.

Per me teper lexoni te /BBC/

Advertisements
One Comment leave one →
  1. Sekret permalink
    02/24/2010 15:02

    eshte shume gjyhna per keta njerez

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: