Skip to content

Kalimtari qellon hajdutet me biciklete! Madheshtore!!!

12/26/2009

Kinezet jane per tu admiruar per shume gjera por normale qe nuk i ndjekim dot ne c’do hap. Te pakten, le ti ndjekim ne ndergjegjen qytetare qe shihet ne kete video. Per ata qe nuk kuptojne kinezce, dy hajdute me nje motorr po largoheshin me shpejtesi pasi i vodhen canten nje gruaje ne rrugen Wienzhou, ne Kine. Videot e vezhgimit tregojne nje njeri me biciklete i cili duke kaluar perpara hotelit ku ndodhi vjedhja, qetesisht zbret nga bicikleta, e ngre ate dhe me pas ua hedh hajduteve. Bicikleta i godet ata dhe pasi ata humbasin kontrollin perplasen ne toke…

🙂

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: