Skip to content

Ecuria e fluturimeve neper bote ne kohe reale

11/21/2009

Nisen te afermit apo shoqeria juaj gjekundi me avjon dhe jeni ne ankth derisa te mberrijne? Tashme s’eshte me e nevojshme, KETU mund te ndiqni ecurine e fluturimit ne kohe reale dhe te mesoni se ku gjendet, eshte akoma ne ajer apo ne toke ose det (larg qofte).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: