Skip to content

Fotografi me rezolucion te larte nga siperfaqja e Marsit.

11/08/2009

Fotografi te siperfaqes se Marsit me rezolucion te larte na japin nje pamje te panjohur te mistershme te planetit me te afert me Token. Disa prej fotove duken te pabesueshme por qe jane te verteta. Secila prej tyre ka dhe shpjegimin perkates keshtu qe apasionantet do te kene me cfare te merren per minutat e ardhshme pasi te klikojne ketu.

Boston.com

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: