Skip to content

Dashnori “fshihet” nudo ne ballkon

10/31/2009

Nje skene te tille e kemi pare shpesh neper komedi sexy te viteve me pare.

Bashkeshorti xheloz kthehet papritur ne shtepi per te kontrolluar nese e shoqja e tradheton. Nga ana tjeter dashnori nudo gjen vend ku te fshihet per te shpetuar.

Nje prej skenave me klasike te kinemase erotike ka ndodhur realisht ne nje province, ne jugperendim te Kines.

25-vjecari Sun Meng, nje Don Zhuan i koheve moderne, mendoi ‘te fshihej’ nudo ne ballkonin e shtepise se dashnores…u ngjit mbi kondicioner dhe qendroi aty ndersa bashkeshorti i nxehur kontrollonte shtepine.


Po sa keq qe bashkeshorti xheloz e gjeti shpejt dashnorin e gruas se vet.

Nderkohe nje fqinj mistrec filmoi sa ndodhi dhe me pas publikoi imazhet ne web.

Indinjim

I gjithe komuniteti mori vesh se c’kishte ndodhur dhe u indinjua per marredhenien e Meng me nje grua te martuar.

Nuk dihet nese rivalet ne dashuri kane bere paqe, por tashme eshte e sigurt se njerezit kane reaguar ashper ndaj 25-vjecarit.

“Familja ime ndihet e turperuar dhe asnje prej fqinjeve nuk do te flase me mua. E di se kam gabuar, po kisha frike se mos vritesha”, thote Meng.

Ironia

Ceshtja eshte bere edhe me groteske pas komenteve ne web per 25-vjecarin, ku thuhet se nga pamja ai nuk duket aspak si ‘hamshor’.

Meng ka kerkuar qe fotoja te hiqet nga web. “Njerezit qeshin kur me shohin pa rroba. Megjithate me duhet t’ju kujtoj se ajo ishte nje dite shume e ftohte…!”

/Top Channel/

Advertisements
4 Comments leave one →
  1. 11/06/2009 09:58

    What happened to the man ?

  2. 11/09/2009 10:16

    It says that he got away with it. And the community habitants are calling him “small dick” 😀

  3. 10/16/2010 17:12

    kjo nuk esht ne rreguull qe e bejn meshkujt pse a don me vra gruja

Trackbacks

  1. Twitter Trackbacks for Dashnori “fshihet” nudo ne ballkon « FUNKY FISH [funkyfish.wordpress.com] on Topsy.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: