Skip to content

Leona Lewis qellohet me grusht nga nje fan

10/15/2009

Nuk po gjej dot ndonje video me te plote ne Youtube pasi shumica jane false mgjt kjo eshte ajo qe ka publikuar edhe BBC.

Incidenti ka ndodhur ne nje librari ne Londer nderkohe qe kengetarja e famshme pop ka qene duke dhene autografe. Menjehere pas incidentit truprojat e saj e kane neutralizuar sulmuesin dhe e kane dorezuar prane autoriteteve perkatese.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: