Skip to content

Merimanga banane te eksiton keq fare perpara se te te vrase!

10/10/2009

Duke u endur neper Wikipedia ne kerkim te nje materiali mbi merimangat, gjeta nje fakt tejet interesant mbi Merimangen Endacake Braziliane. Ne pjesen ku flitet per helmimin e kesaj merimange, ne paragrafin e trete thote se:

“Pervec dhimbjes se forte, helmi i kesaj merimange mund te shkaktoje dhe priapism tek njerezit. Eksitimi i rezultuar nga kafshimi eshte i pakendshem pasi mund te zgjase per ore te tera dhe mund te coje deri ne impotence. Nje perberes i ketij helmi po studjohet per trajtimin e impotences mashkullore.

Imagjinoni te pickohej Spidermani nga nje merimange e tille 😀

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: