Skip to content

Nënë e bijë gjenden të vdekura në banesë

10/03/2009

Nënë e bijë gjenden të vdekura në banesë, Policia: Dyshohet vetëhelmim

Nënë e bijë janë gjetur të vdekura paraditen e sotme në banesën e tyre. Fqinjët kanë konstatuar trupat e pajetë pranë tryezës së bukës, ndërsa policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje. Vdekja dyshohet si vetëhelmim ndërsa po hetohet edhe pista e helmimit të pavullnetshëm pas konsumimit të ushqimeve.

TIRANE- Nënë e bijë gjenden të vdekura në banesën e tyre. Burime nga policia bëjnë të ditur se trupat e pajetë janë zbuluar nga fqinjët, të cilët kanë gjetur nënë e bijë pranë tryezës së bukës. Sipas policisë vdekja dyshohet si vetëhelmim, ndërsa po hetohet edhe pista e helmimit të pavullnetshëm pas konsumimit të ushqimeve.
Ngjarja ka ndodhur në komunën Shën Gjergj ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes së rëndë. Vikatimat janë Xhile Sila dhe Burbuqe Pepa, përkatësisht 70 dhe 42 vjece.
Ky është rasti i dytë i një tragjedie të tillë. Vetëm përpara një muaji në Lushnjë u gjetën të helmuar një cift i moshuar bashkëshortësh.
(e.n/BalkanWeb)

No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: