Skip to content

Dita e Paqes ne Afghanistan shkon keq…

09/29/2009

Kjo video tregon nje celebrim te Dites se Paqes ne Afghanistan. Nuk jam shume i sigurte se cfare po thote zonja por njerezit rrotull saj duken teper te entuziasmuar per te festuar duke leshuar pellumbat e tyre. Pervec atij tipit – ose dikush i dha nje zog te ngordhur ose ai e urren paqen dhe e mbyti zogun me duart e veta.  Sido qe te jete, nuk duket se po i behet vone, mjafton te shikoni video klipin. 😀

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: