Skip to content

Hiqet si vellai i tij binjak, perdhunon kunaten.

09/16/2009

Ajo e vuri re se dicka nuk shkonte; kur ishte ne shtrat burri qe besonte se ishte bashkeshorti, ishte ne fakt vellai i tij binjak.

Keshtu ajo pesoi nje dhune seksuale e nuk i mbeti gje tjeter vecse ta denonconte kunatin

Ky i fundit, nje polic i Orange ne Connecticut, me vella binjak identik, dha doreheqjen nga puna e tij, pasi ishte protagonist i ketij episodi.

Iu prezantua kunates, duke u hequr sikur ishte bashkeshorti i saj dhe duke e bindur qe te kryenin nje raport seksual.

Gruaja gjate marredhenies vuri re se partneri nuk ishte burri i saj dhe u perpoq ta shtynte me force, por nuk mundi. Kunati i saj e perdhunoi.

U tradhetua nga nje tatuazh

Jared Rohring, 25 vjec perfitoi nga ngjashmeria identike me te vellane Joseph per te kryer  marredhenie me gruan e tij.

Por u tradhetua nga nje tatuazh. Kunata e vuri re kete detaj dhe tentoi ta shtynte Jared, por ky jo vetem qe nuk u largua, por e detyroi me force gruan e te vellait te kryente marredhenien seksuale me te.

Per kete motiv pas ngjarjes ai u denoncua nga viktima ne polici. Fillimisht humbi vendin e punes, tani duhet te perballet me drejtesine…

/Top Channel/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: