Skip to content

Grate shpetohen nga farsa “Big Brother” ne Turqi.

09/10/2009

Nente gra ne Turqi jane liruar nga nje vile ne te cilen kishin hyre dy muaj me pare duke menduar se po merrnin pjese ne nje reality show te stilit Big Brother.

Policia hyri me force ne ndertesen ne Riva, pasi familjaret e pjestareve lajmeruan te shqetesuar se po u ndalohej kontakti me vajzat.

Sipas mediave vendase, foto nudo te vajzave jane shitur ne internet.

Vajzave u ishte thene qe te ndesheshin me njera tjetren, te vishnin bikini dhe te kercenin ne pishine, njofton gazeta HaberTurk.

Nena e nje prej vajzave i tha gazetes se vajzat nuk ishin abuzuar seksualisht.

Per me teper lexoni lajmin ketu.

/BBC/

Interesante e? Cfare ben njerzia per pak fame!!! 😀

Advertisements
One Comment leave one →
  1. Anisa permalink
    09/12/2009 12:43

    Ne femrat jemi ndonjehere mendjelehta por kaq sa keto jooooo!!! 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: