Skip to content

Koncepti i unazave me ngjyra. Telefoni i se ardhmes?

09/05/2009

Oh, dhe ti mendoje se aksesoret bluetooth te benin te dukeshe i cuditshem? Oh-hoh-hoh. Prit shoku prit. Thjesht prit.

Nqs kufjet bluetooth renditen ne nr 4 ne listen e gjerave “Sa i cuditshem dukem”, ky koncept i ri nga “BCK” do renditet diku te 13-ta. Dhe ja si funksionon. Ti vendos dy unaza me bluetooth ne gishtat e tu. Mikrofonin ne gishtin e vogel dhe altoparlantin ne gishtin e madh. Kur vjen telefonata ben thjesht gjestin “po flas ne telefon” dhe bam – dora jote shnderrohet ne telefon. Dhe te gjithe mendojne se jo vetem qe je duke folur me veten, por qe je duke folur me veten nepermjet dores tende.

/BCK/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: