Skip to content

Pula pa koke qe jetoi 18 muaj!!!

09/04/2009

Pula me emrin Mike, jetoi per 18 muaj pasi iu pre koka (rastesisht) ne nje menyre jo vdekjeprurese. Shpjegimi qendron ne faktin qe sopata nuk i preku venen jugulare dhe si pasoje dhe truri vazhdoi te ushqehej me gjak. Me teper foto dhe info do te gjeni ne artikullin origjinal ketu.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: