Skip to content

Macja e goditur me shigjete 33cm ne koke, ende gjalle!

09/03/2009

Brownie, maçoku 4vjeçar qe shihni ne foto eshte larguar nga shtepia dhe kur eshte kthyer ka tmerruar padronet e tij. Ai kishte te futur ne koke dhe te dale tej-per-tej nje shigjete te gjate plote 33cm. Maçokut do t’i duhet t’i nenshtrohet nje operacioni, pas te cilit mendohet se do te jete perseri ne gjendje shume te mire shendetsore.

Nje shoqate lokale jep nje shperblim prej 500$ per ate qe do te jape informacione mbi kete rast.

Per lajmin origjinal dhe videon klikoni ketu.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: