Skip to content

Noel Gallagher “largohet” nga Oasis!

08/29/2009

Noel Gallagher ka deklaruar qe eshte duke u larguar nga banda rrok Oasis per arsye se nuk mund te punoje me me vellain e tij Liam.

Noel, kitaristi lider i grupit, e beri deklaraten ne faqeen zyrtare te rgupit. Ai tha se nje seri problemesh me vellain e tij e shtyne ne kete vendim.

Kitaristi tha: “Me pak keqardhje dhe me shume lehtesim ju njoftoj qe sonte po largohem nga Oasis.”

“Njerezit do te shkruajne dhe do te thone c’te duan, por une thjesht nuk mund te vazhdoja te punoja me Liamin as edhe nje dite me teper.”

Per me teper lexoni artikullin ne Anglisht te /BBC/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: