Skip to content

Laptop Burka vetem per 35 USD!!!

08/26/2009

Nuk ju kane bere syte, kjo Laptop Burka fantastike mund te behet e juaja vetem per 35$

Burka: rrobe e veshur nga disa gra muslimane ne publik (kryesisht Afghanistan).

Forma “klasike” e te njoftuarit ne Craig’s List:

Udhetoni lirshem me laptopin tuaj pa e vrare mendjen per reflektimin bezdises te djellit apo drites se padeshiruar. Mos u lodhni me flitrat anti-refleks qe nuk funksionojne. Ndaloni dhe kuriozet qe nuk shohin dot punet e tyre nderkohe qe ju jeni duke punuar ne ekran. Shijoni perdorimin e laptopit tuaj nderkohe qe jeni ne aeroport, avjon, duke punuar, ne plazh, ne pishine apo ne shtepi, duke pare nje film! Laptop Burka shkon fiks me c’do kapele. Eshte pende e lehte dhe eshte e kollajshme ta marresh ne udhetim. Parashikuesit e trendeve deklarojne se Laptop Burka eshte bileta e nxehte e tregut sot! Bejeni tuajen sot. Pritet patentimi ndersa licensimi eshte i mundshem. Kontaktoni Markun….

/Craig’s List/

E vertete apo jo, 1+ per origjinalitetin rrenqethes!!!

Advertisements
3 Comments leave one →
 1. Laptop Burka permalink
  08/26/2009 14:46

  As the inventor of Laptop Burka I can not beleave the responce world wide I have recieved in such a short period of time over this whole thing ! One day out on the deck I wanted to use my laptop and couldnt see the screen. I quickly sew this up and coined it Laptop Burka just kidding around ! Now I cant make enough up to keep up with the demand. It beats sitting inside on a sunny day.
  The NFL , NHL , NBA , MLB can advertise on the Laptop Burka as well as college teams , Disney ect .
  Its crazy what this has turned into ! Im going to have to build a website ! Marc
  as always comments welcome c-i-e@tgi.net

  • 08/26/2009 15:37

   Hi Marc.

   Actually I found it very interesting, therefore I translated and published it in Albanian. You are getting famous in a very short time, enjoy it 😉

   Nick.

 2. 09/03/2009 08:48

  To find out more about Laptop Burka go to http://www.laptopburka.com still under construction cheers marc

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: