Skip to content

Aleksander Gjoka & A.Gjebrea – Mos U Afro

08/20/2009

Det, Diell, pushime dhe muzike e bukur shqiptare.

Kjo kenge, e shkeputur nga albumi “I Verber Nen Diell” i Aleksander Gjokes cuditerisht nuk ndodhej asgjekundi ne web (si video), FunkyFish mendoi ta sillte per ju! 🙂Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: