Skip to content

Plazh i bukur, sa keq qe ka bunkere :P

07/25/2009

Me sa duket edhe bota shkruan per plazhet tona te bukura por qe jane te mbushura me kerpudha betoni.

Lexoni artikullin e Daily Telegraph ketu.

Advertisements
One Comment leave one →
  1. DIVSM1 permalink
    08/13/2009 14:18

    Epo disa do ti leme, se nuk i dihet sec mund te beje Berlusconi pasi nderton centralet dhe qeveria tenton tju veje taksa te renda ‘per ndotje’ mund te kemi nje film si Prilli I Dyte, hahahahaahahah

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: