Skip to content

Pamje spektakolare nga eklipsi i Diellit, më i gjati për shek XXI!

07/22/2009

Sot ka ndodhur fenomeni astronomik i eklipsit të Diellit; ky eklips është më i gjati për shekullin XXI, i cili zgjati plotë 6 minuta.

Nëse këto ju pëlqyen dhe dëshironi të shikoni të tjera pamje akoma, klikoni këtu.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: